3D mapa Rantau Buda

Satelitní mapa Rantau Buda

název bez diakritiky: Rantau Buda
správní zařazení: Kota Baru, Kalimantan Selatan, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 2° 32' 0" South, 116° 5' 0" East

Rantau Buda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rantau BudaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rantau Buda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rantau Buda, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kota Baru, Kalimantan Selatan, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 2° 32' 0" South, 116° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rantau Buda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rantau Buda

Hotely Rantau Buda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rantau Buda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rantau Buda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rantau Buda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rantau Buda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rantau Buda

3D mapa Rantau Buda v Google Earth

satelitní 3D mapa Rantau Buda, Indonésie

3D mapa Rantau BudaGoogle Earth – podívejte se na Rantau Buda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rantau Buda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rantau Buda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rantau Buda, Indonésie v Google Earth »

Letiště Rantau Buda a okolí

Letiště ve městě Rantau Buda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rantau Buda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rantau Buda (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rantau Buda a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rantau Buda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rantau Buda: textový odkaz

satelitní mapu Rantau Buda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rantau Buda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rantau Buda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rantau Buda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rantau Buda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ambuma v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Lomich'a v oblasti East Wellega, Oromiya, Etiopie
  3. Havagen v oblasti Sogn og Fjordane, Norsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.