3D mapa Lapangeng

Satelitní mapa Lapangeng

název bez diakritiky: Lapangeng
správní zařazení: Pangkep, Sulawesi Selatan, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 4° 36' 33" South, 119° 34' 22" East

Lapangeng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LapangengVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lapangeng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lapangeng, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pangkep, Sulawesi Selatan, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 36' 33" South, 119° 34' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lapangeng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lapangeng

Hotely Lapangeng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lapangeng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lapangeng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lapangeng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lapangeng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lapangeng

3D mapa Lapangeng v Google Earth

satelitní 3D mapa Lapangeng, Indonésie

3D mapa LapangengGoogle Earth – podívejte se na Lapangeng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lapangeng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lapangeng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lapangeng, Indonésie v Google Earth »

Letiště Lapangeng a okolí

Letiště ve městě Lapangeng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lapangeng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lapangeng (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lapangeng a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lapangeng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lapangeng: textový odkaz

satelitní mapu Lapangeng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lapangeng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lapangeng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lapangeng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lapangeng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Eikerend v oblasti Neuss, Dusseldorf, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Davaleh Banmiri v oblasti Bakhtaran, Írán
  3. Bedaia v oblasti Paoua, Ouham-Pende, Středoafrická republika
  4. Araltobe v oblasti Guryev, Kazachstán
  5. Lakshmipur v oblasti Magura Zl, Khulna Div, Bangladéš
  6. Ban Nakalon v oblasti Lao Ngam, Saravane, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.