3D mapa Tīmār

Satelitní mapa Tīmār

název bez diakritiky: Timar
správní zařazení: Arbil, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 36° 6' 35" North, 43° 58' 40" East

Tīmār a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TimarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tīmār. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Timar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Arbil, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 6' 35" North, 43° 58' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tīmār v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tīmār

Hotely Tīmār: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tīmār: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tīmār, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tīmār Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tīmār. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tīmār

3D mapa Tīmār v Google Earth

satelitní 3D mapa Tīmār, Irák

3D mapa TīmārGoogle Earth – podívejte se na Tīmār z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tīmār dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tīmār shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tīmār, Irák v Google Earth »

Letiště Tīmār a okolí

Letiště ve městě Tīmār a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tīmār říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tīmār (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tīmār a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tīmār

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tīmār: textový odkaz

satelitní mapu Tīmār: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tīmār

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tīmār: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tīmār: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tīmār: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tuodizhuang v oblasti Tong Xian, Beijing, Čína
  2. Chenar Bashi-ye Rezaabad v oblasti Ilam, Írán
  3. Teodor v oblasti Lambayeque, Lambayeque, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.