3D mapa Ḩasan al Baghdādī

Satelitní mapa Ḩasan al Baghdādī

název bez diakritiky: Hasan al Baghdadi
správní zařazení: Dhi-Qar, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 31° 17' 34" North, 46° 6' 6" East

Ḩasan al Baghdādī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hasan al BaghdadiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩasan al Baghdādī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hasan al Baghdadi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dhi-Qar, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 17' 34" North, 46° 6' 6" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩasan al Baghdādī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩasan al Baghdādī

Hotely Ḩasan al Baghdādī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩasan al Baghdādī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩasan al Baghdādī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩasan al Baghdādī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩasan al Baghdādī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩasan al Baghdādī

3D mapa Ḩasan al Baghdādī v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩasan al Baghdādī, Irák

3D mapa Ḩasan al BaghdādīGoogle Earth – podívejte se na Ḩasan al Baghdādī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩasan al Baghdādī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩasan al Baghdādī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩasan al Baghdādī, Irák v Google Earth »

Letiště Ḩasan al Baghdādī a okolí

Letiště ve městě Ḩasan al Baghdādī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩasan al Baghdādī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩasan al Baghdādī (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩasan al Baghdādī a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩasan al Baghdādī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩasan al Baghdādī: textový odkaz

satelitní mapu Ḩasan al Baghdādī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩasan al Baghdādī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩasan al Baghdādī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩasan al Baghdādī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩasan al Baghdādī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Khim v oblasti Than Uyen, Lao Cai, Vietnam
  2. Labarde v oblasti Bergerac, Dordogne, Aquitaine, Francie
  3. Madamdama v oblasti Abeche, Ouaddai, Čad
  4. Liberty v oblasti Sebastian County, Arkansas, Spojené státy americké
  5. Xiahu v oblasti Fuding, Fujian, Čína
  6. Lantewa v oblasti Damaturu, Yobe, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.