3D mapa Kharāb Bābik

Satelitní mapa Kharāb Bābik

název bez diakritiky: Kharab Babik
správní zařazení: Dihok, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 37° 8' 51" North, 42° 44' 46" East

Kharāb Bābik a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kharab BabikVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kharāb Bābik. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kharab Babik, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dihok, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 8' 51" North, 42° 44' 46" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kharāb Bābik v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kharāb Bābik

Hotely Kharāb Bābik: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kharāb Bābik: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kharāb Bābik, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kharāb Bābik Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kharāb Bābik. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kharāb Bābik

3D mapa Kharāb Bābik v Google Earth

satelitní 3D mapa Kharāb Bābik, Irák

3D mapa Kharāb BābikGoogle Earth – podívejte se na Kharāb Bābik z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kharāb Bābik dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kharāb Bābik shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kharāb Bābik, Irák v Google Earth »

Letiště Kharāb Bābik a okolí

Letiště ve městě Kharāb Bābik a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kharāb Bābik říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kharāb Bābik (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kharāb Bābik a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kharāb Bābik

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kharāb Bābik: textový odkaz

satelitní mapu Kharāb Bābik: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kharāb Bābik

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kharāb Bābik: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kharāb Bābik: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kharāb Bābik: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rerena v oblasti Central, Papua Nová Guinea
  2. Boumoundo v oblasti Koulikoro, Mali
  3. Poppenheim Crossing v oblasti Berkeley County, South Carolina, Spojené státy americké
  4. Bokhny v oblasti Khmelnytska, Ukrajina
  5. Xinzhuang v oblasti Lingbi, Anhui, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.