3D mapa Hādī ash Shīr

Satelitní mapa Hādī ash Shīr

název bez diakritiky: Hadi ash Shir
správní zařazení: Diyala, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 33° 36' 0" North, 45° 20' 0" East

Hādī ash Shīr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hadi ash ShirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hādī ash Shīr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hadi ash Shir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Diyala, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 36' 0" North, 45° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hādī ash Shīr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hādī ash Shīr

Hotely Hādī ash Shīr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hādī ash Shīr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hādī ash Shīr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hādī ash Shīr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hādī ash Shīr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hādī ash Shīr

3D mapa Hādī ash Shīr v Google Earth

satelitní 3D mapa Hādī ash Shīr, Irák

3D mapa Hādī ash ShīrGoogle Earth – podívejte se na Hādī ash Shīr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hādī ash Shīr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hādī ash Shīr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hādī ash Shīr, Irák v Google Earth »

Letiště Hādī ash Shīr a okolí

Letiště ve městě Hādī ash Shīr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hādī ash Shīr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hādī ash Shīr (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hādī ash Shīr a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hādī ash Shīr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hādī ash Shīr: textový odkaz

satelitní mapu Hādī ash Shīr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hādī ash Shīr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hādī ash Shīr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hādī ash Shīr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hādī ash Shīr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rocky Hill v oblasti Falls County, Texas, Spojené státy americké
  2. Nombiti v oblasti Botou, Tapoa, Burkina Faso
  3. Kingston v oblasti Marshall County, Oklahoma, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.