3D mapa Saykh Nāşir

Satelitní mapa Saykh Nāşir

název bez diakritiky: Saykh Nasir
správní zařazení: Misan, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 31° 45' 59" North, 47° 14' 57" East

Saykh Nāşir a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Saykh NasirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Saykh Nāşir. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Saykh Nasir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Misan, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 45' 59" North, 47° 14' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Saykh Nāşir v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Saykh Nāşir

Hotely Saykh Nāşir: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Saykh Nāşir: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Saykh Nāşir, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Saykh Nāşir Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Saykh Nāşir. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Saykh Nāşir

3D mapa Saykh Nāşir v Google Earth

satelitní 3D mapa Saykh Nāşir, Irák

3D mapa Saykh NāşirGoogle Earth – podívejte se na Saykh Nāşir z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Saykh Nāşir dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Saykh Nāşir shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Saykh Nāşir, Irák v Google Earth »

Letiště Saykh Nāşir a okolí

Letiště ve městě Saykh Nāşir a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Saykh Nāşir říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Saykh Nāşir (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Saykh Nāşir a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Saykh Nāşir

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Saykh Nāşir: textový odkaz

satelitní mapu Saykh Nāşir: obrázkový odkaz

satelitní mapu Saykh Nāşir

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Saykh Nāşir: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Saykh Nāşir: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Saykh Nāşir: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Macieira v oblasti Cinfaes, Tamega, Norte, Portugalsko
  2. Bernard v oblasti Artibonite, Haiti
  3. Che-ch'on v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.