3D mapa Salīm Pīrak

Satelitní mapa Salīm Pīrak

název bez diakritiky: Salim Pirak
správní zařazení: Sulaymaniyah, Irák, Asie
zeměpisná poloha: 35° 7' 4" North, 45° 41' 37" East

Salīm Pīrak a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Salim PirakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Salīm Pīrak. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Salim Pirak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sulaymaniyah, Irák, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 7' 4" North, 45° 41' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Salīm Pīrak v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Salīm Pīrak

Hotely Salīm Pīrak: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Salīm Pīrak: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Salīm Pīrak, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Salīm Pīrak Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Salīm Pīrak. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Salīm Pīrak

3D mapa Salīm Pīrak v Google Earth

satelitní 3D mapa Salīm Pīrak, Irák

3D mapa Salīm PīrakGoogle Earth – podívejte se na Salīm Pīrak z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Salīm Pīrak dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Salīm Pīrak shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Salīm Pīrak, Irák v Google Earth »

Letiště Salīm Pīrak a okolí

Letiště ve městě Salīm Pīrak a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Salīm Pīrak říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Salīm Pīrak (Irák)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Salīm Pīrak a celou oblast Irák. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Salīm Pīrak

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Salīm Pīrak: textový odkaz

satelitní mapu Salīm Pīrak: obrázkový odkaz

satelitní mapu Salīm Pīrak

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Salīm Pīrak: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Salīm Pīrak: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Salīm Pīrak: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Huanglongchang v oblasti Zhong Xian, Chongqing, Čína
  2. Golderberg v oblasti Altotting, Oberbayern, Bayern, Německo
  3. El Ranchito de los Angulo v oblasti Angostura, Sinaloa, Mexiko
  4. Yako Baba Kwara v oblasti Gaya, Dosso, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.