3D mapa Posht-e Hanār

Satelitní mapa Posht-e Hanār

název bez diakritiky: Posht-e Hanar
správní zařazení: Bakhtaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 53' 11" North, 46° 5' 56" East

Posht-e Hanār a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Posht-e HanarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Posht-e Hanār. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Posht-e Hanar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bakhtaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 53' 11" North, 46° 5' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Posht-e Hanār v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Posht-e Hanār

Hotely Posht-e Hanār: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Posht-e Hanār: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Posht-e Hanār, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Posht-e Hanār Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Posht-e Hanār. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Posht-e Hanār

3D mapa Posht-e Hanār v Google Earth

satelitní 3D mapa Posht-e Hanār, Írán

3D mapa Posht-e HanārGoogle Earth – podívejte se na Posht-e Hanār z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Posht-e Hanār dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Posht-e Hanār shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Posht-e Hanār, Írán v Google Earth »

Letiště Posht-e Hanār a okolí

Letiště ve městě Posht-e Hanār a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Posht-e Hanār říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Posht-e Hanār (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Posht-e Hanār a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Posht-e Hanār

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Posht-e Hanār: textový odkaz

satelitní mapu Posht-e Hanār: obrázkový odkaz

satelitní mapu Posht-e Hanār

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Posht-e Hanār: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Posht-e Hanār: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Posht-e Hanār: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ramanovci v oblasti Pozega-Slavonija, Chorvatsko
  2. Verkhniye Kamkamakhi v oblasti Kaytagskiy rayon, Republic of Dagestan, Rusko
  3. Tannurin v oblasti Homs (Hims), Sýrie
  4. Santa Anita v oblasti Coyame, Chihuahua, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.