3D mapa Fakhr Āvarī

Satelitní mapa Fakhr Āvarī

název bez diakritiky: Fakhr Avari
správní zařazení: Bushehr, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 41' 31" North, 50° 36' 46" East

Fakhr Āvarī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Fakhr AvariVítejte na stránce věnované satelitní mapě Fakhr Āvarī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Fakhr Avari, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bushehr, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 41' 31" North, 50° 36' 46" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Fakhr Āvarī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Fakhr Āvarī

Hotely Fakhr Āvarī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Fakhr Āvarī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Fakhr Āvarī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Fakhr Āvarī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Fakhr Āvarī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Fakhr Āvarī

3D mapa Fakhr Āvarī v Google Earth

satelitní 3D mapa Fakhr Āvarī, Írán

3D mapa Fakhr ĀvarīGoogle Earth – podívejte se na Fakhr Āvarī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Fakhr Āvarī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Fakhr Āvarī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Fakhr Āvarī, Írán v Google Earth »

Letiště Fakhr Āvarī a okolí

Letiště ve městě Fakhr Āvarī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Fakhr Āvarī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Fakhr Āvarī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Fakhr Āvarī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Fakhr Āvarī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Fakhr Āvarī: textový odkaz

satelitní mapu Fakhr Āvarī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Fakhr Āvarī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Fakhr Āvarī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Fakhr Āvarī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Fakhr Āvarī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ceann Tra v oblasti Kerry, South West, Irsko
  2. El Carmen v oblasti Chimichagua, Cesar, Kolumbie
  3. Boholt v oblasti Gudme, Fyn, Dánsko
  4. Shizitang v oblasti Shuangfeng, Hunan, Čína
  5. Bespinar v oblasti Diyarbakir, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.