3D mapa Ḩājjī Aḩmadī

Satelitní mapa Ḩājjī Aḩmadī

název bez diakritiky: Hajji Ahmadi
správní zařazení: Bushehr, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 26' 4" North, 51° 43' 5" East

Ḩājjī Aḩmadī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hajji AhmadiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩājjī Aḩmadī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hajji Ahmadi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bushehr, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 26' 4" North, 51° 43' 5" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩājjī Aḩmadī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩājjī Aḩmadī

Hotely Ḩājjī Aḩmadī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩājjī Aḩmadī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩājjī Aḩmadī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩājjī Aḩmadī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩājjī Aḩmadī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩājjī Aḩmadī

3D mapa Ḩājjī Aḩmadī v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩājjī Aḩmadī, Írán

3D mapa Ḩājjī AḩmadīGoogle Earth – podívejte se na Ḩājjī Aḩmadī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩājjī Aḩmadī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩājjī Aḩmadī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩājjī Aḩmadī, Írán v Google Earth »

Letiště Ḩājjī Aḩmadī a okolí

Letiště ve městě Ḩājjī Aḩmadī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩājjī Aḩmadī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩājjī Aḩmadī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩājjī Aḩmadī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩājjī Aḩmadī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩājjī Aḩmadī: textový odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Aḩmadī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Aḩmadī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩājjī Aḩmadī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Aḩmadī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Aḩmadī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Onangalo v oblasti Omusati, Namíbie
  2. Malekabad v oblasti Kordestan, Írán
  3. La Cejita v oblasti Pinar del Rio, Kuba
  4. Phumi Prey Chey You v oblasti Chamkar Leu, Kampong Cham, Kambodža

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.