3D mapa Shah Nīā

Satelitní mapa Shah Nīā

název bez diakritiky: Shah Nia
správní zařazení: Bushehr, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 7' 17" North, 51° 29' 21" East

Shah Nīā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shah NiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shah Nīā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shah Nia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bushehr, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 7' 17" North, 51° 29' 21" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shah Nīā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shah Nīā

Hotely Shah Nīā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shah Nīā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shah Nīā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shah Nīā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shah Nīā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shah Nīā

3D mapa Shah Nīā v Google Earth

satelitní 3D mapa Shah Nīā, Írán

3D mapa Shah NīāGoogle Earth – podívejte se na Shah Nīā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shah Nīā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shah Nīā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shah Nīā, Írán v Google Earth »

Letiště Shah Nīā a okolí

Letiště ve městě Shah Nīā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shah Nīā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shah Nīā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shah Nīā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shah Nīā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shah Nīā: textový odkaz

satelitní mapu Shah Nīā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shah Nīā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shah Nīā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shah Nīā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shah Nīā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ikengue v oblasti Etinboue (Omboue), Ogooue-Maritime, Gabun
  2. Kolbayevka v oblasti Zalegoshchenskiy rayon, Orlovskaya Oblast, Rusko
  3. Katerinky v oblasti Liberec, Liberecký kraj, Česká republika
  4. Pie de la Cuesta v oblasti Sn Agustin Acasa, El Progreso, Guatemala
  5. San Luis v oblasti Nagarote, Leon, Nikaragua
  6. Covaninha v oblasti Ancuabe, Cabo Delgado, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.