3D mapa Āb Khareh

Satelitní mapa Āb Khareh

název bez diakritiky: Ab Khareh
správní zařazení: Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 29' 53" North, 50° 16' 55" East

Āb Khareh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ab KharehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Āb Khareh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ab Khareh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chaharmahal and Bakhtiar, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 29' 53" North, 50° 16' 55" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Āb Khareh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Āb Khareh

Hotely Āb Khareh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Āb Khareh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Āb Khareh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Āb Khareh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Āb Khareh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Āb Khareh

3D mapa Āb Khareh v Google Earth

satelitní 3D mapa Āb Khareh, Írán

3D mapa Āb KharehGoogle Earth – podívejte se na Āb Khareh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Āb Khareh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Āb Khareh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Āb Khareh, Írán v Google Earth »

Letiště Āb Khareh a okolí

Letiště ve městě Āb Khareh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Āb Khareh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Āb Khareh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Āb Khareh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Āb Khareh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Āb Khareh: textový odkaz

satelitní mapu Āb Khareh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Āb Khareh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Āb Khareh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Āb Khareh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Āb Khareh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fanda v oblasti Galomaro, Bafata, Guinea-Bissau
  2. Longtankou v oblasti Rugao, Jiangsu, Čína
  3. Hornsborg v oblasti Ljungby Kommun, Kronobergs Lan, Švédsko
  4. Northlea v oblasti Bulawayo Rural, Bulawayo, Zimbabwe

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.