3D mapa Ābdār

Satelitní mapa Ābdār

název bez diakritiky: Abdar
správní zařazení: East Azarbayejan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 37° 38' 37" North, 46° 36' 56" East

Ābdār a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AbdarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ābdār. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Abdar, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Azarbayejan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 38' 37" North, 46° 36' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ābdār v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ābdār

Hotely Ābdār: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ābdār: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ābdār, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ābdār Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ābdār. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ābdār

3D mapa Ābdār v Google Earth

satelitní 3D mapa Ābdār, Írán

3D mapa ĀbdārGoogle Earth – podívejte se na Ābdār z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ābdār dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ābdār shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ābdār, Írán v Google Earth »

Letiště Ābdār a okolí

Letiště ve městě Ābdār a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ābdār říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ābdār (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ābdār a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ābdār

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ābdār: textový odkaz

satelitní mapu Ābdār: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ābdār

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ābdār: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ābdār: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ābdār: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sperlhammer v oblasti Cham, Oberpfalz, Bayern, Německo
  2. Passagem do Magu v oblasti Magalhaes De A., Maranhao, Brazílie
  3. Vaseni v oblasti Kilemarskiy rayon, Republic of Mariy El, Rusko
  4. El Ojo v oblasti Guadalupe Victoria, Durango, Mexiko
  5. Uralwala v oblasti Multan, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.