3D mapa Bālī Qayah

Satelitní mapa Bālī Qayah

název bez diakritiky: Bali Qayah
správní zařazení: East Azarbayejan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 37° 5' 0" North, 46° 35' 0" East

Bālī Qayah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bali QayahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bālī Qayah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bali Qayah, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Azarbayejan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 5' 0" North, 46° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bālī Qayah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bālī Qayah

Hotely Bālī Qayah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bālī Qayah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bālī Qayah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bālī Qayah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bālī Qayah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bālī Qayah

3D mapa Bālī Qayah v Google Earth

satelitní 3D mapa Bālī Qayah, Írán

3D mapa Bālī QayahGoogle Earth – podívejte se na Bālī Qayah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bālī Qayah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bālī Qayah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bālī Qayah, Írán v Google Earth »

Letiště Bālī Qayah a okolí

Letiště ve městě Bālī Qayah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bālī Qayah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bālī Qayah (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bālī Qayah a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bālī Qayah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bālī Qayah: textový odkaz

satelitní mapu Bālī Qayah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bālī Qayah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bālī Qayah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bālī Qayah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bālī Qayah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Samgunjin v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Congress Park v oblasti District of Columbia, District of Columbia, Spojené státy americké
  3. Graszode v oblasti Zeeland, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.