3D mapa Dāshbolāgh

Satelitní mapa Dāshbolāgh

název bez diakritiky: Dashbolagh
správní zařazení: East Azarbayejan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 37° 57' 59" North, 48° 32' 29" East

Dāshbolāgh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DashbolaghVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dāshbolāgh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dashbolagh, administrativně je místo zařazeno do oblasti East Azarbayejan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 57' 59" North, 48° 32' 29" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dāshbolāgh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dāshbolāgh

Hotely Dāshbolāgh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dāshbolāgh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dāshbolāgh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dāshbolāgh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dāshbolāgh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dāshbolāgh

3D mapa Dāshbolāgh v Google Earth

satelitní 3D mapa Dāshbolāgh, Írán

3D mapa DāshbolāghGoogle Earth – podívejte se na Dāshbolāgh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dāshbolāgh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dāshbolāgh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dāshbolāgh, Írán v Google Earth »

Letiště Dāshbolāgh a okolí

Letiště ve městě Dāshbolāgh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dāshbolāgh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dāshbolāgh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dāshbolāgh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dāshbolāgh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dāshbolāgh: textový odkaz

satelitní mapu Dāshbolāgh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dāshbolāgh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dāshbolāgh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāshbolāgh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāshbolāgh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ringui v oblasti Mingala, Basse-Kotto, Středoafrická republika
  2. Dvoynoye v oblasti Novokubanskiy rayon, Krasnodarskiy Kray, Rusko
  3. Aberkenfig v oblasti Bridgend - Pen-Y-Bont Ar Ogwr, Wales, Wales, Velká Británie
  4. Al Jadhub v oblasti Wasit, Irák
  5. Chaulahar v oblasti Barisal Zl, Barisal Div, Bangladéš
  6. Kobo-ri v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.