3D mapa Balūţ-e Asadī

Satelitní mapa Balūţ-e Asadī

název bez diakritiky: Balut-e Asadi
správní zařazení: Fars, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 34' 50" North, 51° 14' 38" East

Balūţ-e Asadī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Balut-e AsadiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Balūţ-e Asadī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Balut-e Asadi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fars, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 34' 50" North, 51° 14' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Balūţ-e Asadī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Balūţ-e Asadī

Hotely Balūţ-e Asadī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Balūţ-e Asadī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Balūţ-e Asadī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Balūţ-e Asadī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Balūţ-e Asadī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Balūţ-e Asadī

3D mapa Balūţ-e Asadī v Google Earth

satelitní 3D mapa Balūţ-e Asadī, Írán

3D mapa Balūţ-e AsadīGoogle Earth – podívejte se na Balūţ-e Asadī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Balūţ-e Asadī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Balūţ-e Asadī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Balūţ-e Asadī, Írán v Google Earth »

Letiště Balūţ-e Asadī a okolí

Letiště ve městě Balūţ-e Asadī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Balūţ-e Asadī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Balūţ-e Asadī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Balūţ-e Asadī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Balūţ-e Asadī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Balūţ-e Asadī: textový odkaz

satelitní mapu Balūţ-e Asadī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Balūţ-e Asadī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Balūţ-e Asadī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Balūţ-e Asadī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Balūţ-e Asadī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Panteleyevo v oblasti Galichskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko
  2. Carbona v oblasti San Joaquin County, California, Spojené státy americké
  3. Remsen v oblasti Oneida County, New York, Spojené státy americké
  4. Grand Hez v oblasti Luxembourg, Wallonne, Belgie
  5. Yuruma v oblasti Carangas, Oruro, Bolívie
  6. Sehithalit v oblasti Kars, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.