3D mapa Gerīn-e Āghā'ī

Satelitní mapa Gerīn-e Āghā'ī

název bez diakritiky: Gerin-e Agha'i
správní zařazení: Fars, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 19' 17" North, 53° 25' 24" East

Gerīn-e Āghā'ī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Gerin-e Agha'iVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gerīn-e Āghā'ī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gerin-e Agha'i, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fars, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 19' 17" North, 53° 25' 24" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gerīn-e Āghā'ī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gerīn-e Āghā'ī

Hotely Gerīn-e Āghā'ī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gerīn-e Āghā'ī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gerīn-e Āghā'ī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gerīn-e Āghā'ī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gerīn-e Āghā'ī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gerīn-e Āghā'ī

3D mapa Gerīn-e Āghā'ī v Google Earth

satelitní 3D mapa Gerīn-e Āghā'ī, Írán

3D mapa Gerīn-e Āghā'īGoogle Earth – podívejte se na Gerīn-e Āghā'ī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gerīn-e Āghā'ī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gerīn-e Āghā'ī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gerīn-e Āghā'ī, Írán v Google Earth »

Letiště Gerīn-e Āghā'ī a okolí

Letiště ve městě Gerīn-e Āghā'ī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gerīn-e Āghā'ī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gerīn-e Āghā'ī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gerīn-e Āghā'ī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gerīn-e Āghā'ī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gerīn-e Āghā'ī: textový odkaz

satelitní mapu Gerīn-e Āghā'ī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gerīn-e Āghā'ī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gerīn-e Āghā'ī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gerīn-e Āghā'ī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gerīn-e Āghā'ī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ciampino v oblasti Roma, Lazio, Itálie
  2. Khad v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Pákistán
  3. Naumovo v oblasti Klepikovskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko
  4. Shuileitou v oblasti Zhenghe, Fujian, Čína
  5. Okeze v oblasti Orhionmw, Edo, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.