3D mapa Shāmābād

Satelitní mapa Shāmābād

název bez diakritiky: Shamabad
správní zařazení: Fars, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 37' 49" North, 53° 13' 13" East

Shāmābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShamabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shāmābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shamabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Fars, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 37' 49" North, 53° 13' 13" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shāmābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shāmābād

Hotely Shāmābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shāmābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shāmābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shāmābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shāmābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shāmābād

3D mapa Shāmābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Shāmābād, Írán

3D mapa ShāmābādGoogle Earth – podívejte se na Shāmābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shāmābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shāmābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shāmābād, Írán v Google Earth »

Letiště Shāmābād a okolí

Letiště ve městě Shāmābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shāmābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shāmābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shāmābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shāmābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shāmābād: textový odkaz

satelitní mapu Shāmābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shāmābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shāmābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shāmābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shāmābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Duruma v oblasti Mocuba, Zambezia, Mozambik
  2. Agbidime v oblasti Agbangnizoun, Zou, Benin
  3. Chenar Barm-e Bala v oblasti Kohgiluyeh Boyer Ahmad, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.