3D mapa Ovraqīn

Satelitní mapa Ovraqīn

název bez diakritiky: Ovraqin
správní zařazení: Hamadan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 16' 3" North, 48° 41' 37" East

Ovraqīn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa OvraqinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ovraqīn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ovraqin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hamadan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 16' 3" North, 48° 41' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ovraqīn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ovraqīn

Hotely Ovraqīn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ovraqīn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ovraqīn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ovraqīn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ovraqīn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ovraqīn

3D mapa Ovraqīn v Google Earth

satelitní 3D mapa Ovraqīn, Írán

3D mapa OvraqīnGoogle Earth – podívejte se na Ovraqīn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ovraqīn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ovraqīn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ovraqīn, Írán v Google Earth »

Letiště Ovraqīn a okolí

Letiště ve městě Ovraqīn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ovraqīn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ovraqīn (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ovraqīn a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ovraqīn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ovraqīn: textový odkaz

satelitní mapu Ovraqīn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ovraqīn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ovraqīn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ovraqīn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ovraqīn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gamelili v oblasti Zio, Maritime, Togo
  2. Amansic v oblasti Pangasinan, Region 1, Filipíny
  3. Ostra Vappeby v oblasti Enkoping Kommun, Uppsala Lan, Švédsko
  4. Gavan v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.