3D mapa Deh Now

Satelitní mapa Deh Now

název bez diakritiky: Deh Now
správní zařazení: Horasan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 18' 0" North, 57° 23' 0" East

Deh Now a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Deh NowVítejte na stránce věnované satelitní mapě Deh Now. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Deh Now, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horasan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 18' 0" North, 57° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Deh Now v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Deh Now

Hotely Deh Now: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Deh Now: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Deh Now, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Deh Now Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Deh Now. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Deh Now

3D mapa Deh Now v Google Earth

satelitní 3D mapa Deh Now, Írán

3D mapa Deh NowGoogle Earth – podívejte se na Deh Now z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Deh Now dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Deh Now shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Deh Now, Írán v Google Earth »

Letiště Deh Now a okolí

Letiště ve městě Deh Now a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Deh Now říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Deh Now (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Deh Now a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Deh Now

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Deh Now: textový odkaz

satelitní mapu Deh Now: obrázkový odkaz

satelitní mapu Deh Now

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Deh Now: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Deh Now: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Deh Now: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Qasemi v oblasti Horasan, Írán
  2. La Ceiba v oblasti Andres Mata, Sucre, Venezuela
  3. Tankonga v oblasti Kouande, Atakora, Benin
  4. Qawz adh Dhi'b v oblasti Darfur, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.