3D mapa Gūrpān

Satelitní mapa Gūrpān

název bez diakritiky: Gurpan
správní zařazení: Horasan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 57' 31" North, 57° 14' 1" East

Gūrpān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GurpanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gūrpān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gurpan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horasan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 57' 31" North, 57° 14' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gūrpān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gūrpān

Hotely Gūrpān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gūrpān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gūrpān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gūrpān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gūrpān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gūrpān

3D mapa Gūrpān v Google Earth

satelitní 3D mapa Gūrpān, Írán

3D mapa GūrpānGoogle Earth – podívejte se na Gūrpān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gūrpān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gūrpān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gūrpān, Írán v Google Earth »

Letiště Gūrpān a okolí

Letiště ve městě Gūrpān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gūrpān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gūrpān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gūrpān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gūrpān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gūrpān: textový odkaz

satelitní mapu Gūrpān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gūrpān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gūrpān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gūrpān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gūrpān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shin v oblasti Kasur, Punjab, Pákistán
  2. Xuong Dien v oblasti Hai Hau, Nam Ha, Vietnam
  3. Plei Rung Kotu (1) v oblasti Mang Yang, Gia Lai, Vietnam
  4. Urakain v oblasti Osh, Kyrgyzstán
  5. Yangji-ch'on v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.