3D mapa Malek Gūrī

Satelitní mapa Malek Gūrī

název bez diakritiky: Malek Guri
správní zařazení: Horasan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 36' 56" North, 60° 40' 16" East

Malek Gūrī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Malek GuriVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malek Gūrī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malek Guri, administrativně je místo zařazeno do oblasti Horasan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 36' 56" North, 60° 40' 16" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malek Gūrī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malek Gūrī

Hotely Malek Gūrī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malek Gūrī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malek Gūrī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malek Gūrī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malek Gūrī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malek Gūrī

3D mapa Malek Gūrī v Google Earth

satelitní 3D mapa Malek Gūrī, Írán

3D mapa Malek GūrīGoogle Earth – podívejte se na Malek Gūrī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malek Gūrī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malek Gūrī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malek Gūrī, Írán v Google Earth »

Letiště Malek Gūrī a okolí

Letiště ve městě Malek Gūrī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malek Gūrī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malek Gūrī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malek Gūrī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malek Gūrī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malek Gūrī: textový odkaz

satelitní mapu Malek Gūrī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malek Gūrī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malek Gūrī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malek Gūrī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malek Gūrī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. `Ushayrah v oblasti Riyad, Saudská Arábie
  2. Menima v oblasti Kenema, Eastern, Sierra Leone
  3. Antaramena v oblasti Ivohibe, Fianarantsoa, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.