3D mapa Bāneh Mūleh

Satelitní mapa Bāneh Mūleh

název bez diakritiky: Baneh Muleh
správní zařazení: Ilam, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 32° 55' 0" North, 47° 1' 0" East

Bāneh Mūleh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Baneh MulehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāneh Mūleh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baneh Muleh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ilam, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 55' 0" North, 47° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāneh Mūleh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāneh Mūleh

Hotely Bāneh Mūleh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāneh Mūleh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāneh Mūleh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāneh Mūleh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāneh Mūleh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāneh Mūleh

3D mapa Bāneh Mūleh v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāneh Mūleh, Írán

3D mapa Bāneh MūlehGoogle Earth – podívejte se na Bāneh Mūleh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāneh Mūleh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāneh Mūleh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāneh Mūleh, Írán v Google Earth »

Letiště Bāneh Mūleh a okolí

Letiště ve městě Bāneh Mūleh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāneh Mūleh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāneh Mūleh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāneh Mūleh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāneh Mūleh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāneh Mūleh: textový odkaz

satelitní mapu Bāneh Mūleh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāneh Mūleh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāneh Mūleh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāneh Mūleh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāneh Mūleh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Loucna Hora v oblasti Hradec Kralové, Královéhradecký kraj, Česká republika
  2. Boubala v oblasti Koulikoro, Mali
  3. La Estacion v oblasti Salamanca, Castilla y Leon, Španělsko
  4. Stepano-Krynka v oblasti Donetska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.