3D mapa Cheshmeh Mūrt

Satelitní mapa Cheshmeh Mūrt

název bez diakritiky: Cheshmeh Murt
správní zařazení: Kerman, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 57' 0" North, 57° 39' 0" East

Cheshmeh Mūrt a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cheshmeh MurtVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cheshmeh Mūrt. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cheshmeh Murt, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerman, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 57' 0" North, 57° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cheshmeh Mūrt v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cheshmeh Mūrt

Hotely Cheshmeh Mūrt: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cheshmeh Mūrt: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cheshmeh Mūrt, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cheshmeh Mūrt Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cheshmeh Mūrt. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cheshmeh Mūrt

3D mapa Cheshmeh Mūrt v Google Earth

satelitní 3D mapa Cheshmeh Mūrt, Írán

3D mapa Cheshmeh MūrtGoogle Earth – podívejte se na Cheshmeh Mūrt z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cheshmeh Mūrt dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cheshmeh Mūrt shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cheshmeh Mūrt, Írán v Google Earth »

Letiště Cheshmeh Mūrt a okolí

Letiště ve městě Cheshmeh Mūrt a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cheshmeh Mūrt říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cheshmeh Mūrt (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cheshmeh Mūrt a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cheshmeh Mūrt

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cheshmeh Mūrt: textový odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Mūrt: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Mūrt

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cheshmeh Mūrt: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Mūrt: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheshmeh Mūrt: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Canvuca v oblasti Malanje, Malanje, Angola
  2. Gichuru v oblasti Central, Keňa
  3. Verwick v oblasti Ceredigion - Sir Ceredigion, Wales, Wales, Velká Británie
  4. Senon v oblasti Lanao Del Sur, Region 12, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.