3D mapa Mānī

Satelitní mapa Mānī

název bez diakritiky: Mani
správní zařazení: Kerman, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 29° 59' 11" North, 55° 31' 6" East

Mānī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ManiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mānī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerman, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 59' 11" North, 55° 31' 6" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mānī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mānī

Hotely Mānī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mānī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mānī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mānī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mānī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mānī

3D mapa Mānī v Google Earth

satelitní 3D mapa Mānī, Írán

3D mapa MānīGoogle Earth – podívejte se na Mānī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mānī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mānī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mānī, Írán v Google Earth »

Letiště Mānī a okolí

Letiště ve městě Mānī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mānī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mānī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mānī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mānī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mānī: textový odkaz

satelitní mapu Mānī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mānī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mānī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mānī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mānī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kanta v oblasti Danane, Danane, Pobřeží slonoviny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.