3D mapa Moḩammadābād-e Rūd Shūr

Satelitní mapa Moḩammadābād-e Rūd Shūr

název bez diakritiky: Mohammadabad-e Rud Shur
správní zařazení: Kerman, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 37' 0" North, 59° 7' 0" East

Moḩammadābād-e Rūd Shūr a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mohammadabad-e Rud ShurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Moḩammadābād-e Rūd Shūr. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mohammadabad-e Rud Shur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerman, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 37' 0" North, 59° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Moḩammadābād-e Rūd Shūr v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Moḩammadābād-e Rūd Shūr

Hotely Moḩammadābād-e Rūd Shūr: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Moḩammadābād-e Rūd Shūr: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Moḩammadābād-e Rūd Shūr, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Moḩammadābād-e Rūd Shūr Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Moḩammadābād-e Rūd Shūr. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Moḩammadābād-e Rūd Shūr

3D mapa Moḩammadābād-e Rūd Shūr v Google Earth

satelitní 3D mapa Moḩammadābād-e Rūd Shūr, Írán

3D mapa Moḩammadābād-e Rūd ShūrGoogle Earth – podívejte se na Moḩammadābād-e Rūd Shūr z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Moḩammadābād-e Rūd Shūr, Írán v Google Earth »

Letiště Moḩammadābād-e Rūd Shūr a okolí

Letiště ve městě Moḩammadābād-e Rūd Shūr a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Moḩammadābād-e Rūd Shūr říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Moḩammadābād-e Rūd Shūr (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Moḩammadābād-e Rūd Shūr a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr: textový odkaz

satelitní mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr: obrázkový odkaz

satelitní mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Moḩammadābād-e Rūd Shūr: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vukosevac v oblasti Sisak-Moslavina, Chorvatsko
  2. Croft v oblasti North Yorkshire County, Yorkshire and Humberside, England, Velká Británie
  3. Achiteti v oblasti Adaklu-Anyigbe, Volta, Ghana
  4. Netarhat v oblasti Gumla, Bihar, Indie
  5. Kaloshino v oblasti Kalininskiy (Tverskoy) rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  6. Ayava v oblasti Tungussko-Chunskiy rayon, Evenkiyskiy AOk, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.