3D mapa Rūshanū'īyeh

Satelitní mapa Rūshanū'īyeh

název bez diakritiky: Rushanu'iyeh
správní zařazení: Kerman, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 30° 39' 2" North, 56° 23' 47" East

Rūshanū'īyeh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Rushanu'iyehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rūshanū'īyeh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rushanu'iyeh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerman, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 30° 39' 2" North, 56° 23' 47" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rūshanū'īyeh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rūshanū'īyeh

Hotely Rūshanū'īyeh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rūshanū'īyeh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rūshanū'īyeh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rūshanū'īyeh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rūshanū'īyeh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rūshanū'īyeh

3D mapa Rūshanū'īyeh v Google Earth

satelitní 3D mapa Rūshanū'īyeh, Írán

3D mapa Rūshanū'īyehGoogle Earth – podívejte se na Rūshanū'īyeh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rūshanū'īyeh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rūshanū'īyeh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rūshanū'īyeh, Írán v Google Earth »

Letiště Rūshanū'īyeh a okolí

Letiště ve městě Rūshanū'īyeh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rūshanū'īyeh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rūshanū'īyeh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rūshanū'īyeh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rūshanū'īyeh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rūshanū'īyeh: textový odkaz

satelitní mapu Rūshanū'īyeh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rūshanū'īyeh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rūshanū'īyeh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rūshanū'īyeh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rūshanū'īyeh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Breux-Saint-Yon v oblasti Etampes, Essonne, Ile-de-France, Francie
  2. Chermutayevskiy v oblasti Dzhidinskiy rayon, Republic of Buryatia, Rusko
  3. Chodang-dong v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Septfontaines v oblasti Luxembourg, Luxembourg, Lucembursko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.