3D mapa Sharīkābād

Satelitní mapa Sharīkābād

název bez diakritiky: Sharikabad
správní zařazení: Kerman, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 28° 58' 28" North, 55° 49' 58" East

Sharīkābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SharikabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sharīkābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sharikabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kerman, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 28° 58' 28" North, 55° 49' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sharīkābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sharīkābād

Hotely Sharīkābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sharīkābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sharīkābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sharīkābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sharīkābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sharīkābād

3D mapa Sharīkābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Sharīkābād, Írán

3D mapa SharīkābādGoogle Earth – podívejte se na Sharīkābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sharīkābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sharīkābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sharīkābād, Írán v Google Earth »

Letiště Sharīkābād a okolí

Letiště ve městě Sharīkābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sharīkābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sharīkābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sharīkābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sharīkābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sharīkābād: textový odkaz

satelitní mapu Sharīkābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sharīkābād

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sharīkābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sharīkābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sharīkābād: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Zas'ki v oblasti Zhytomyrska, Ukrajina
  2. Diwas v oblasti Isabela, Region 2, Filipíny
  3. Sladenovici v oblasti Dubrovnik-Neretva, Chorvatsko
  4. Bazoua v oblasti Bouca, Ouham, Středoafrická republika
  5. Los Tablones v oblasti Valverde, Dominikánská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.