3D mapa Bābā Rashānī

Satelitní mapa Bābā Rashānī

název bez diakritiky: Baba Rashani
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 41' 0" North, 47° 48' 0" East

Bābā Rashānī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Baba RashaniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bābā Rashānī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baba Rashani, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 41' 0" North, 47° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bābā Rashānī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bābā Rashānī

Hotely Bābā Rashānī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bābā Rashānī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bābā Rashānī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bābā Rashānī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bābā Rashānī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bābā Rashānī

3D mapa Bābā Rashānī v Google Earth

satelitní 3D mapa Bābā Rashānī, Írán

3D mapa Bābā RashānīGoogle Earth – podívejte se na Bābā Rashānī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bābā Rashānī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bābā Rashānī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bābā Rashānī, Írán v Google Earth »

Letiště Bābā Rashānī a okolí

Letiště ve městě Bābā Rashānī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bābā Rashānī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bābā Rashānī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bābā Rashānī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bābā Rashānī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bābā Rashānī: textový odkaz

satelitní mapu Bābā Rashānī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bābā Rashānī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bābā Rashānī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bābā Rashānī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bābā Rashānī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lalad v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Indie
  2. Tar v oblasti Gwer, Benue, Nigérie
  3. Blands Landing v oblasti Lee County, Alabama, Spojené státy americké
  4. Balococ v oblasti Pangasinan, Region 1, Filipíny
  5. Miravet v oblasti Tarragona, Cataluna, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.