3D mapa Bābā Sheydollāh

Satelitní mapa Bābā Sheydollāh

název bez diakritiky: Baba Sheydollah
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 9' 0" North, 48° 8' 0" East

Bābā Sheydollāh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Baba SheydollahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bābā Sheydollāh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baba Sheydollah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 9' 0" North, 48° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bābā Sheydollāh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bābā Sheydollāh

Hotely Bābā Sheydollāh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bābā Sheydollāh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bābā Sheydollāh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bābā Sheydollāh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bābā Sheydollāh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bābā Sheydollāh

3D mapa Bābā Sheydollāh v Google Earth

satelitní 3D mapa Bābā Sheydollāh, Írán

3D mapa Bābā SheydollāhGoogle Earth – podívejte se na Bābā Sheydollāh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bābā Sheydollāh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bābā Sheydollāh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bābā Sheydollāh, Írán v Google Earth »

Letiště Bābā Sheydollāh a okolí

Letiště ve městě Bābā Sheydollāh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bābā Sheydollāh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bābā Sheydollāh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bābā Sheydollāh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bābā Sheydollāh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bābā Sheydollāh: textový odkaz

satelitní mapu Bābā Sheydollāh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bābā Sheydollāh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bābā Sheydollāh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bābā Sheydollāh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bābā Sheydollāh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nea Komi v oblasti Kavala, Makedonia, Řecko
  2. Itetani v oblasti Eastern, Keňa
  3. Sagar Kalan v oblasti Gujranwala, Punjab, Pákistán
  4. Matongo v oblasti Lombo-Bouenguidi (Pana), Ogooue-Lolo, Gabun
  5. Budimiri v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.