3D mapa Bāghān

Satelitní mapa Bāghān

název bez diakritiky: Baghan
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 31' 29" North, 46° 23' 1" East

Bāghān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaghanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bāghān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baghan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 31' 29" North, 46° 23' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bāghān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bāghān

Hotely Bāghān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bāghān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bāghān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bāghān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bāghān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bāghān

3D mapa Bāghān v Google Earth

satelitní 3D mapa Bāghān, Írán

3D mapa BāghānGoogle Earth – podívejte se na Bāghān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bāghān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bāghān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bāghān, Írán v Google Earth »

Letiště Bāghān a okolí

Letiště ve městě Bāghān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bāghān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bāghān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bāghān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bāghān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bāghān: textový odkaz

satelitní mapu Bāghān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bāghān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bāghān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāghān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bāghān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yamato-minami v oblasti Kanagawa, Kanto, Japonsko
  2. Lagrampampa v oblasti Caylloma, Arequipa, Peru
  3. Cumana v oblasti Paez, Zulia, Venezuela
  4. Black Earth v oblasti Dane County, Wisconsin, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.