3D mapa Bākhleh

Satelitní mapa Bākhleh

název bez diakritiky: Bakhleh
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 50' 39" North, 46° 56' 57" East

Bākhleh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BakhlehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bākhleh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bakhleh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 50' 39" North, 46° 56' 57" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bākhleh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bākhleh

Hotely Bākhleh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bākhleh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bākhleh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bākhleh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bākhleh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bākhleh

3D mapa Bākhleh v Google Earth

satelitní 3D mapa Bākhleh, Írán

3D mapa BākhlehGoogle Earth – podívejte se na Bākhleh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bākhleh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bākhleh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bākhleh, Írán v Google Earth »

Letiště Bākhleh a okolí

Letiště ve městě Bākhleh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bākhleh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bākhleh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bākhleh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bākhleh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bākhleh: textový odkaz

satelitní mapu Bākhleh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bākhleh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bākhleh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bākhleh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bākhleh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Boal v oblasti San Diego County, California, Spojené státy americké
  2. Clementsville v oblasti Casey County, Kentucky, Spojené státy americké
  3. Oberzwehren v oblasti Kassel, Kassel, Hessen, Německo
  4. Zhongqiang v oblasti Napo, Guangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.