3D mapa Bardar Khanāvī

Satelitní mapa Bardar Khanāvī

název bez diakritiky: Bardar Khanavi
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 48' 0" North, 46° 32' 0" East

Bardar Khanāvī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bardar KhanaviVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bardar Khanāvī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bardar Khanavi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 48' 0" North, 46° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bardar Khanāvī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bardar Khanāvī

Hotely Bardar Khanāvī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bardar Khanāvī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bardar Khanāvī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bardar Khanāvī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bardar Khanāvī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bardar Khanāvī

3D mapa Bardar Khanāvī v Google Earth

satelitní 3D mapa Bardar Khanāvī, Írán

3D mapa Bardar KhanāvīGoogle Earth – podívejte se na Bardar Khanāvī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bardar Khanāvī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bardar Khanāvī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bardar Khanāvī, Írán v Google Earth »

Letiště Bardar Khanāvī a okolí

Letiště ve městě Bardar Khanāvī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bardar Khanāvī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bardar Khanāvī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bardar Khanāvī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bardar Khanāvī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bardar Khanāvī: textový odkaz

satelitní mapu Bardar Khanāvī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bardar Khanāvī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bardar Khanāvī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bardar Khanāvī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bardar Khanāvī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gawlowek v oblasti Plonsk, Mazowieckie, Polsko
  2. Chigong-ni v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  3. Shenchong v oblasti Hengyang, Hunan, Čína
  4. Czudowice v oblasti Jaroslaw, Podkarpackie, Polsko
  5. Kang-gol v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.