3D mapa Chahār Gāh

Satelitní mapa Chahār Gāh

název bez diakritiky: Chahar Gah
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 16' 0" North, 47° 40' 0" East

Chahār Gāh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chahar GahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chahār Gāh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chahar Gah, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 16' 0" North, 47° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chahār Gāh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chahār Gāh

Hotely Chahār Gāh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chahār Gāh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chahār Gāh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chahār Gāh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chahār Gāh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chahār Gāh

3D mapa Chahār Gāh v Google Earth

satelitní 3D mapa Chahār Gāh, Írán

3D mapa Chahār GāhGoogle Earth – podívejte se na Chahār Gāh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chahār Gāh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chahār Gāh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chahār Gāh, Írán v Google Earth »

Letiště Chahār Gāh a okolí

Letiště ve městě Chahār Gāh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chahār Gāh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chahār Gāh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chahār Gāh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chahār Gāh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chahār Gāh: textový odkaz

satelitní mapu Chahār Gāh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chahār Gāh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chahār Gāh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chahār Gāh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chahār Gāh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tara Estates v oblasti Gallia County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Andafia v oblasti Miandrivazo, Toliary, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.