3D mapa Galān

Satelitní mapa Galān

název bez diakritiky: Galan
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 25' 58" North, 46° 26' 17" East

Galān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GalanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Galān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Galan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 25' 58" North, 46° 26' 17" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Galān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Galān

Hotely Galān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Galān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Galān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Galān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Galān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Galān

3D mapa Galān v Google Earth

satelitní 3D mapa Galān, Írán

3D mapa GalānGoogle Earth – podívejte se na Galān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Galān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Galān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Galān, Írán v Google Earth »

Letiště Galān a okolí

Letiště ve městě Galān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Galān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Galān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Galān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Galān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Galān: textový odkaz

satelitní mapu Galān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Galān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Galān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Galān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Galān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mwiatwa v oblasti Sesheke, Western, Zambie
  2. Cactus Villa v oblasti Maricopa County, Arizona, Spojené státy americké
  3. Hopfenberg v oblasti Feldbach, Steiermark, Rakousko
  4. Los Llanitos v oblasti Guacotecti, Cabanas, Salvador

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.