3D mapa Gashkī

Satelitní mapa Gashkī

název bez diakritiky: Gashki
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 54' 0" North, 46° 45' 0" East

Gashkī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GashkiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gashkī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gashki, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 54' 0" North, 46° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gashkī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gashkī

Hotely Gashkī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gashkī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gashkī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gashkī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gashkī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gashkī

3D mapa Gashkī v Google Earth

satelitní 3D mapa Gashkī, Írán

3D mapa GashkīGoogle Earth – podívejte se na Gashkī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gashkī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gashkī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gashkī, Írán v Google Earth »

Letiště Gashkī a okolí

Letiště ve městě Gashkī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gashkī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gashkī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gashkī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gashkī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gashkī: textový odkaz

satelitní mapu Gashkī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gashkī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gashkī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gashkī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gashkī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Musakirik v oblasti Ordu, Turecko
  2. San Jose v oblasti Malambo, Atlantico, Kolumbie
  3. Tetu v oblasti Sud, Haiti
  4. Hyokkala v oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko
  5. Ban Namtiap v oblasti La Mam, Sekong, Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.