3D mapa Haft Tāsh

Satelitní mapa Haft Tāsh

název bez diakritiky: Haft Tash
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 56' 2" North, 46° 6' 36" East

Haft Tāsh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Haft TashVítejte na stránce věnované satelitní mapě Haft Tāsh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Haft Tash, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 56' 2" North, 46° 6' 36" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Haft Tāsh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Haft Tāsh

Hotely Haft Tāsh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Haft Tāsh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Haft Tāsh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Haft Tāsh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Haft Tāsh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Haft Tāsh

3D mapa Haft Tāsh v Google Earth

satelitní 3D mapa Haft Tāsh, Írán

3D mapa Haft TāshGoogle Earth – podívejte se na Haft Tāsh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Haft Tāsh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Haft Tāsh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Haft Tāsh, Írán v Google Earth »

Letiště Haft Tāsh a okolí

Letiště ve městě Haft Tāsh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Haft Tāsh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Haft Tāsh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Haft Tāsh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Haft Tāsh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Haft Tāsh: textový odkaz

satelitní mapu Haft Tāsh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Haft Tāsh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Haft Tāsh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Haft Tāsh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Haft Tāsh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ait el Mouzazi v oblasti Tiznit, Sud, Maroko
  2. Kollnitz v oblasti Melk, Niederosterreich, Rakousko
  3. Azoukpo v oblasti Aplahoue, Mono, Benin
  4. Nusa v oblasti Bandung, Jawa Barat, Indonésie
  5. Milaunggyun v oblasti Myaung, Sagaing, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.