3D mapa Ḩājjī Ḩasan

Satelitní mapa Ḩājjī Ḩasan

název bez diakritiky: Hajji Hasan
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 22' 0" North, 46° 43' 0" East

Ḩājjī Ḩasan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hajji HasanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩājjī Ḩasan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hajji Hasan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 22' 0" North, 46° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩājjī Ḩasan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩājjī Ḩasan

Hotely Ḩājjī Ḩasan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩājjī Ḩasan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩājjī Ḩasan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩājjī Ḩasan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩājjī Ḩasan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩājjī Ḩasan

3D mapa Ḩājjī Ḩasan v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩājjī Ḩasan, Írán

3D mapa Ḩājjī ḨasanGoogle Earth – podívejte se na Ḩājjī Ḩasan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩājjī Ḩasan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩājjī Ḩasan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩājjī Ḩasan, Írán v Google Earth »

Letiště Ḩājjī Ḩasan a okolí

Letiště ve městě Ḩājjī Ḩasan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩājjī Ḩasan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩājjī Ḩasan (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩājjī Ḩasan a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩājjī Ḩasan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩājjī Ḩasan: textový odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Ḩasan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Ḩasan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩājjī Ḩasan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Ḩasan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩājjī Ḩasan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oberkienstock v oblasti Krems, Niederosterreich, Rakousko
  2. Yagodinka v oblasti Oktyabrskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko
  3. Novy Pahost v oblasti Vitsyebsk, Bělorusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.