3D mapa Hāneh Gelān

Satelitní mapa Hāneh Gelān

název bez diakritiky: Haneh Gelan
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 36' 0" North, 46° 49' 0" East

Hāneh Gelān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Haneh GelanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hāneh Gelān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Haneh Gelan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 36' 0" North, 46° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hāneh Gelān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hāneh Gelān

Hotely Hāneh Gelān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hāneh Gelān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hāneh Gelān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hāneh Gelān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hāneh Gelān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hāneh Gelān

3D mapa Hāneh Gelān v Google Earth

satelitní 3D mapa Hāneh Gelān, Írán

3D mapa Hāneh GelānGoogle Earth – podívejte se na Hāneh Gelān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hāneh Gelān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hāneh Gelān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hāneh Gelān, Írán v Google Earth »

Letiště Hāneh Gelān a okolí

Letiště ve městě Hāneh Gelān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hāneh Gelān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hāneh Gelān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hāneh Gelān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hāneh Gelān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hāneh Gelān: textový odkaz

satelitní mapu Hāneh Gelān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hāneh Gelān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hāneh Gelān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hāneh Gelān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hāneh Gelān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Milyuki v oblasti Sosnovskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko
  2. Bazouges-sur-le-Loir v oblasti la Fleche, Sarthe, Pays-de-la-Loire, Francie
  3. Berindan v oblasti Satu Mare, Rumunsko
  4. Millwood v oblasti Richland County, South Carolina, Spojené státy americké
  5. Yakatut v oblasti Fergana, Uzbekistán
  6. Kapiri v oblasti Ngora, Kumi, Uganda

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.