3D mapa Kānī Kabūd-e Marān

Satelitní mapa Kānī Kabūd-e Marān

název bez diakritiky: Kani Kabud-e Maran
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 17' 0" North, 46° 57' 0" East

Kānī Kabūd-e Marān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani Kabud-e MaranVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kānī Kabūd-e Marān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Kabud-e Maran, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 17' 0" North, 46° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kānī Kabūd-e Marān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kānī Kabūd-e Marān

Hotely Kānī Kabūd-e Marān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kānī Kabūd-e Marān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kānī Kabūd-e Marān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kānī Kabūd-e Marān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kānī Kabūd-e Marān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kānī Kabūd-e Marān

3D mapa Kānī Kabūd-e Marān v Google Earth

satelitní 3D mapa Kānī Kabūd-e Marān, Írán

3D mapa Kānī Kabūd-e MarānGoogle Earth – podívejte se na Kānī Kabūd-e Marān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kānī Kabūd-e Marān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kānī Kabūd-e Marān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kānī Kabūd-e Marān, Írán v Google Earth »

Letiště Kānī Kabūd-e Marān a okolí

Letiště ve městě Kānī Kabūd-e Marān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kānī Kabūd-e Marān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kānī Kabūd-e Marān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kānī Kabūd-e Marān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kānī Kabūd-e Marān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kānī Kabūd-e Marān: textový odkaz

satelitní mapu Kānī Kabūd-e Marān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kānī Kabūd-e Marān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kānī Kabūd-e Marān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Kabūd-e Marān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Kabūd-e Marān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Toarpsdal v oblasti Boras Kommun, Alvsborgs Lan, Švédsko
  2. Aubigne v oblasti Niort, Deux-Sevres, Poitou-Charentes, Francie
  3. Monceaux-sur-Dordogne v oblasti Tulle, Correze, Limousin, Francie
  4. Ulpatgama v oblasti North Central, Srí Lanka
  5. Cambon v oblasti Grand Anse, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.