3D mapa Kanī Leylī

Satelitní mapa Kanī Leylī

název bez diakritiky: Kani Leyli
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 34° 54' 36" North, 46° 55' 31" East

Kanī Leylī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani LeyliVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kanī Leylī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Leyli, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 54' 36" North, 46° 55' 31" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kanī Leylī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kanī Leylī

Hotely Kanī Leylī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kanī Leylī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kanī Leylī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kanī Leylī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kanī Leylī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kanī Leylī

3D mapa Kanī Leylī v Google Earth

satelitní 3D mapa Kanī Leylī, Írán

3D mapa Kanī LeylīGoogle Earth – podívejte se na Kanī Leylī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kanī Leylī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kanī Leylī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kanī Leylī, Írán v Google Earth »

Letiště Kanī Leylī a okolí

Letiště ve městě Kanī Leylī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kanī Leylī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kanī Leylī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kanī Leylī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kanī Leylī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kanī Leylī: textový odkaz

satelitní mapu Kanī Leylī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kanī Leylī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kanī Leylī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kanī Leylī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kanī Leylī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Herbsdorf v oblasti Traunstein, Oberbayern, Bayern, Německo
  2. Kadetkon v oblasti Taungtha, Mandalay, Barma
  3. Pociovalistea v oblasti Gorj, Rumunsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.