3D mapa Kānī Mollā

Satelitní mapa Kānī Mollā

název bez diakritiky: Kani Molla
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 5' 0" North, 46° 48' 0" East

Kānī Mollā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani MollaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kānī Mollā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Molla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 5' 0" North, 46° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kānī Mollā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kānī Mollā

Hotely Kānī Mollā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kānī Mollā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kānī Mollā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kānī Mollā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kānī Mollā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kānī Mollā

3D mapa Kānī Mollā v Google Earth

satelitní 3D mapa Kānī Mollā, Írán

3D mapa Kānī MollāGoogle Earth – podívejte se na Kānī Mollā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kānī Mollā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kānī Mollā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kānī Mollā, Írán v Google Earth »

Letiště Kānī Mollā a okolí

Letiště ve městě Kānī Mollā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kānī Mollā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kānī Mollā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kānī Mollā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kānī Mollā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kānī Mollā: textový odkaz

satelitní mapu Kānī Mollā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kānī Mollā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kānī Mollā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Mollā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Mollā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kulgeri v oblasti Bijapur, Karnataka, Indie
  2. Sholoktu v oblasti Baghian, Afghánistán
  3. Caujuarito v oblasti Baralt, Zulia, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.