3D mapa Kānī Shalāneh

Satelitní mapa Kānī Shalāneh

název bez diakritiky: Kani Shalaneh
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 7' 0" North, 46° 52' 0" East

Kānī Shalāneh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kani ShalanehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kānī Shalāneh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kani Shalaneh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 7' 0" North, 46° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kānī Shalāneh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kānī Shalāneh

Hotely Kānī Shalāneh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kānī Shalāneh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kānī Shalāneh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kānī Shalāneh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kānī Shalāneh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kānī Shalāneh

3D mapa Kānī Shalāneh v Google Earth

satelitní 3D mapa Kānī Shalāneh, Írán

3D mapa Kānī ShalānehGoogle Earth – podívejte se na Kānī Shalāneh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kānī Shalāneh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kānī Shalāneh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kānī Shalāneh, Írán v Google Earth »

Letiště Kānī Shalāneh a okolí

Letiště ve městě Kānī Shalāneh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kānī Shalāneh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kānī Shalāneh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kānī Shalāneh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kānī Shalāneh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kānī Shalāneh: textový odkaz

satelitní mapu Kānī Shalāneh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kānī Shalāneh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kānī Shalāneh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Shalāneh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kānī Shalāneh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Myinka v oblasti Kalaw, Shan, Barma
  2. Dejean v oblasti Ouest, Haiti
  3. Tri-Hill v oblasti York County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.