3D mapa Kargābād

Satelitní mapa Kargābād

název bez diakritiky: Kargabad
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 16' 49" North, 47° 12' 10" East

Kargābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KargabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kargābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kargabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 16' 49" North, 47° 12' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kargābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kargābād

Hotely Kargābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kargābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kargābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kargābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kargābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kargābād

3D mapa Kargābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Kargābād, Írán

3D mapa KargābādGoogle Earth – podívejte se na Kargābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kargābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kargābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kargābād, Írán v Google Earth »

Letiště Kargābād a okolí

Letiště ve městě Kargābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kargābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kargābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kargābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kargābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kargābād: textový odkaz

satelitní mapu Kargābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kargābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kargābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kargābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kargābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jurginiskiai v oblasti Kauno, Kaunas, Litva
  2. Wangkwar v oblasti Nwoya, Gulu, Uganda
  3. Maidan v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán
  4. Francisco Rodriguez Colonia v oblasti Starr County, Texas, Spojené státy americké
  5. Danao v oblasti Bohol, Region 7, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.