3D mapa Qabā Sorkh

Satelitní mapa Qabā Sorkh

název bez diakritiky: Qaba Sorkh
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 51' 0" North, 47° 23' 0" East

Qabā Sorkh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qaba SorkhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qabā Sorkh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qaba Sorkh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 51' 0" North, 47° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qabā Sorkh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qabā Sorkh

Hotely Qabā Sorkh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qabā Sorkh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qabā Sorkh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qabā Sorkh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qabā Sorkh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qabā Sorkh

3D mapa Qabā Sorkh v Google Earth

satelitní 3D mapa Qabā Sorkh, Írán

3D mapa Qabā SorkhGoogle Earth – podívejte se na Qabā Sorkh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qabā Sorkh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qabā Sorkh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qabā Sorkh, Írán v Google Earth »

Letiště Qabā Sorkh a okolí

Letiště ve městě Qabā Sorkh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qabā Sorkh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qabā Sorkh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qabā Sorkh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qabā Sorkh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qabā Sorkh: textový odkaz

satelitní mapu Qabā Sorkh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qabā Sorkh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qabā Sorkh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qabā Sorkh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qabā Sorkh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Changt'o v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  2. Kyidaung v oblasti An, Arakan (Rakhine), Barma
  3. Jalajil v oblasti Adan, Former South Yemen, Jemen
  4. Grossboden v oblasti Wien Umgebung, Niederosterreich, Rakousko
  5. Cumano v oblasti Safim, Biombo, Guinea-Bissau

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.