3D mapa Soleymānābād

Satelitní mapa Soleymānābād

název bez diakritiky: Soleymanabad
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 50' 0" North, 46° 40' 0" East

Soleymānābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SoleymanabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Soleymānābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Soleymanabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 50' 0" North, 46° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Soleymānābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Soleymānābād

Hotely Soleymānābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Soleymānābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Soleymānābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Soleymānābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Soleymānābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Soleymānābād

3D mapa Soleymānābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Soleymānābād, Írán

3D mapa SoleymānābādGoogle Earth – podívejte se na Soleymānābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Soleymānābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Soleymānābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Soleymānābād, Írán v Google Earth »

Letiště Soleymānābād a okolí

Letiště ve městě Soleymānābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Soleymānābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Soleymānābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Soleymānābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Soleymānābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Soleymānābād: textový odkaz

satelitní mapu Soleymānābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Soleymānābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Soleymānābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Soleymānābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Soleymānābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Brauna v oblasti Natividade, Rio de Janeiro, Brazílie
  2. Rio Canas Abajo v oblasti Juana Diaz Municipio, Puerto Rico, Spojené státy americké
  3. Bienrode v oblasti Braunschweig, Braunschweig, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.