3D mapa Sūrkūl

Satelitní mapa Sūrkūl

název bez diakritiky: Surkul
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 23' 0" North, 46° 30' 0" East

Sūrkūl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SurkulVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sūrkūl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Surkul, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 23' 0" North, 46° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sūrkūl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sūrkūl

Hotely Sūrkūl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sūrkūl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sūrkūl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sūrkūl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sūrkūl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sūrkūl

3D mapa Sūrkūl v Google Earth

satelitní 3D mapa Sūrkūl, Írán

3D mapa SūrkūlGoogle Earth – podívejte se na Sūrkūl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sūrkūl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sūrkūl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sūrkūl, Írán v Google Earth »

Letiště Sūrkūl a okolí

Letiště ve městě Sūrkūl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sūrkūl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sūrkūl (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sūrkūl a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sūrkūl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sūrkūl: textový odkaz

satelitní mapu Sūrkūl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sūrkūl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sūrkūl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sūrkūl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sūrkūl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Saint Josephs v oblasti Division No. 2, Newfoundland And Labrador, Kanada
  2. Cibadak v oblasti Garut, Jawa Barat, Indonésie
  3. Noripo v oblasti Maganja da Costa, Zambezia, Mozambik
  4. Manyal `Arus v oblasti Al Minufiyah (Menoufia), Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.