3D mapa Tabrīz Khātūn

Satelitní mapa Tabrīz Khātūn

název bez diakritiky: Tabriz Khatun
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 54' 0" North, 46° 52' 0" East

Tabrīz Khātūn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tabriz KhatunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tabrīz Khātūn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tabriz Khatun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 54' 0" North, 46° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tabrīz Khātūn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tabrīz Khātūn

Hotely Tabrīz Khātūn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tabrīz Khātūn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tabrīz Khātūn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tabrīz Khātūn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tabrīz Khātūn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tabrīz Khātūn

3D mapa Tabrīz Khātūn v Google Earth

satelitní 3D mapa Tabrīz Khātūn, Írán

3D mapa Tabrīz KhātūnGoogle Earth – podívejte se na Tabrīz Khātūn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tabrīz Khātūn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tabrīz Khātūn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tabrīz Khātūn, Írán v Google Earth »

Letiště Tabrīz Khātūn a okolí

Letiště ve městě Tabrīz Khātūn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tabrīz Khātūn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tabrīz Khātūn (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tabrīz Khātūn a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tabrīz Khātūn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tabrīz Khātūn: textový odkaz

satelitní mapu Tabrīz Khātūn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tabrīz Khātūn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tabrīz Khātūn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tabrīz Khātūn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tabrīz Khātūn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Perjesitanyak v oblasti Jasz-Nagykun-Szolnok, Maďarsko
  2. Adaline v oblasti Marshall County, West Virginia, Spojené státy americké
  3. Pachchanur v oblasti Eastern, Srí Lanka
  4. Campo Mio v oblasti Lagunillas, Zulia, Venezuela

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.