3D mapa Ţūghān-e Bābā Gor Gor

Satelitní mapa Ţūghān-e Bābā Gor Gor

název bez diakritiky: Tughan-e Baba Gor Gor
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 16' 0" North, 47° 57' 0" East

Ţūghān-e Bābā Gor Gor a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tughan-e Baba Gor GorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ţūghān-e Bābā Gor Gor. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tughan-e Baba Gor Gor, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 16' 0" North, 47° 57' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ţūghān-e Bābā Gor Gor v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ţūghān-e Bābā Gor Gor

Hotely Ţūghān-e Bābā Gor Gor: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ţūghān-e Bābā Gor Gor: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ţūghān-e Bābā Gor Gor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ţūghān-e Bābā Gor Gor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ţūghān-e Bābā Gor Gor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ţūghān-e Bābā Gor Gor

3D mapa Ţūghān-e Bābā Gor Gor v Google Earth

satelitní 3D mapa Ţūghān-e Bābā Gor Gor, Írán

3D mapa Ţūghān-e Bābā Gor GorGoogle Earth – podívejte se na Ţūghān-e Bābā Gor Gor z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ţūghān-e Bābā Gor Gor, Írán v Google Earth »

Letiště Ţūghān-e Bābā Gor Gor a okolí

Letiště ve městě Ţūghān-e Bābā Gor Gor a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ţūghān-e Bābā Gor Gor říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ţūghān-e Bābā Gor Gor (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ţūghān-e Bābā Gor Gor a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor: textový odkaz

satelitní mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ţūghān-e Bābā Gor Gor: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Conklin Center v oblasti Broome County, New York, Spojené státy americké
  2. Feteira Pequena v oblasti Nordeste, Acores, Acores, Portugalsko
  3. Otates v oblasti Suaqui Grande, Sonora, Mexiko
  4. Salinillas v oblasti Lag. Presa Falcon, Tamaulipas, Mexiko
  5. Daigang v oblasti Huian, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.